Loading...
Yöresel Peynir İmalatı Projesi Mal Alımı İşi İçin İhale İlanı 17 Kasım 2020 | 16:33

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Güdümlü Proje Desteği Programı Kapsamında sağlanan mali destek ile Erzincan İlinde TRA1/19/GPD2401/0001 referans numaralı “Yöresel Peynir İmalatı Projesi” için mal alım ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında Tesis için gerekli olan makine ekipmanlar alınacaktır.    

ALIMI YAPILACAK MAKİNA LİSTESİ:

LOT 1: Makine Ekipman Alım İşi    

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Tarım Kredi Birlik A.Ş. Süt İşleme Tesisi Aydoğdu Mahallesi, Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. D:66 Merkez/ERZİNCAN adresinden veya www.kudaka.gov.tr, www.erzincantso.org.tr, www.tarimkredibirlik.com.tr internet adreslerinden temin edilebilir.    

Teklifler birim fiyat esaslı ve KDV hariç olarak sunulacaktır. Teklif teslimi için son tarih ve saati: 07/12/2020 Pazartesi Saat 10:00     

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.kudaka.gov.tr, www.erzincantso.org.tr, www.tarimkredibirlik.com.tr internet adresinde yayınlanacaktır.  

Teklifler, 07/12/2020 tarihinde, saat 10:00’da ve Tarım Kredi Birlik A.Ş. Süt İşleme Tesisi Aydoğdu Mahallesi, Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. D:66 Merkez/ERZİNCAN adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.    

İlgililere duyurulur.  

İhaleye ait dökümanları aşağıdan indirebilirsiniz.