Loading...
Teknik Destek Eğitim Hizmeti Alımı İhalesi 03 Ocak 2020 | 17:01
Sayın İlgili;
 
Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ek’ te belirtilen konularda  4 adet eğitim hizmeti satın alacaktır. İhale dokümanlarına Ajansımız internet sitesinden de ulaşabilirsiniz
Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu  belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.
Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini  ve mezuniyetine ilişkin dokümanı teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak belirtiniz
Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini 09/01/2020 Perşembe saat 15.00’a kadar  suat.colak@kudaka.org.tr adresine taratıp göndermeniz, yine asıl belgeleri de en geç 09/01/2020 Perşembe günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler  Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.
NOT:EK TE BULUNAN GÖTÜRÜ FİYAT TEKLİF MEKTUBU PDF FORMATINDA OLUP BAZI YAZILIM VEYA SİSTEMLERDE BOZUK ÇIKMAKTADIR.BÖYLE BİR DURUMDA MAİL ATARAK WORLD HALİNİ TALEP EDEBİLİRSİNİZ.
 
İhaleye ait dökümanları indirmek için tıklayınız.