Loading...
Süt İşleme Tesisi Projesi Yapım İşi İçin İhale İlanı 16 Kasım 2020 | 16:30

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Güdümlü Proje Desteği Programı Kapsamında sağlanan mali destek ile Erzincan İlinde Süt İşleme Tesisi Projesi için yapım işi ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.    

ALIMI YAPILACAK YAPIM İŞİ LİSTESİ

LOT 1: Altyapı ve İnşaat Yapım İşi                

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Tarım Kredi Birlik A.Ş. Süt İşleme Tesisi Aydoğdu Mahallesi, Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. D:66 Merkez/ERZİNCAN adresinden veya www.kudaka.gov.tr, www.erzincantso.org.tr, www.tarimkredibirlik.com.tr internet adreslerinden temin edilebilir.  

Teklifler birim fiyat esaslı ve KDV hariç olarak sunulacaktır. Teklif teslimi için son tarih ve saati: 07/12/2020 Pazartesi Saat 14.00    

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.kudaka.gov.tr, www.erzincantso.org.tr, www.tarimkredibirlik.com.tr internet adresinde yayınlanacaktır.    

Teklifler, 07/12/2020 tarihinde, saat 14.00’da ve Tarım Kredi Birlik A.Ş. Süt İşleme Tesisi Aydoğdu Mahallesi, Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. D:66 Merkez/ERZİNCAN adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.  

İlgililere duyurulur.

İhalaye ait dökümanları aşağıdan indirebilirsiniz.