Loading...
ATA Test Merkezi – Gerçek Ortam Soğuk ve Yüksek Rakım Test Merkezi Fizibilite Hizmet Alımı İşi için ihale ilanı 12 Ağustos 2021 | 11:25

ATA Teknokent, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Fizibilite Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Erzurum İli Yakutiye ve Palandöken İlçelerinde ATA Test Merkezi – Gerçek Ortam Soğuk ve Yüksek Rakım Test Merkezi Fizibilite işi için bir hizmet alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında Fizibilite Hizmet Alımı (Tek Lot) alınacaktır.

Lot : Test Pistleri Fizibilitesi, Test Binalarının Fizibilitesi, DAG Yerleşkesine Ulaşım Fizibilitesi, İşletme Maliyeti Fizibilitesi

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Üniversite Mah. Çat Yolu Cad. Üniversite Yerleşkesi PK:25240 No:74 Yakutiye/ERZURUM adresinden veya www.atateknokent.com.tr , https://www.kudaka.gov.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 03.09.2021 – 12.00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.atateknokent.com.tr ve www.kudaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 03.09.2021 tarihinde, saat 15.00’de ve Üniversite Mah. Çat Yolu Cad. Üniversite Yerleşkesi PK:25240 No:74 Yakutiye/ERZURUM adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.