Loading...
2021 2.Dönem Teknik Destek Programı Satınalma Dökümanları 14 Haziran 2021 | 15:20

Sayın İlgili,

Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ek’ te belirtilen konularda 9 adet eğitim ve danışmanlık hizmeti satın alacaktır. 

Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu  belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.

Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak mümkün olduğu kadar alternatif eğitimci sunmaya özen gösteriniz.

Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini   en geç 21/06/2021 Pazartesi günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler  Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.

Gelen teklifler içerisinde şartname ve mali açıdan en uygun olan ilk 5 teklif değerlendirmeye alınacaktır

Posta/Kargo Adresi:

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA)

Cumhuriyet Caddesi No:3

25200 Yakutiye / ERZURUM

Tel      : 0442 235 61 11

 

images.jpg

Teknik Destek Programı kapsamında Ajansımıza gönderilen tüm kargo bedellerinin teklif veren tarafından karşılanması gerekmektedir!