Loading...
2020 Yılı Teknik Destek Eğitimi Satınalma Mal Alımı İhalesi 31 Ocak 2020 | 00:57

Sayın İlgili;

Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ek’ te belirtilen konularda  2 adet eğitim hizmeti satın alacaktır. İhale dokümanlarına Ajansımız internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu  belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.

Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini  ve mezuniyetine ilişkin dokümanı teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak belirtiniz
 
Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini 06/02/2020 Perşembe saat 15.00’a kadar  suat.colak@kudaka.org.tr adresine taratıp göndermeniz, yine asıl belgeleri de en geç 06/02/2020 Perşembe günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler  Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.
 
NOT:EK TE BULUNAN GÖTÜRÜ FİYAT TEKLİF MEKTUBU PDF FORMATINDA OLUP BAZI YAZILIM VEYA SİSTEMLERDE HATALI,EKSİK ÇIKMAKTADIR.BÖYLE BİR DURUMDA MAİL ATARAK WORLD HALİNİ TALEP EDEBİLİRSİNİZ 

NOT:Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği gereğince bir teknik desteğe Ajans tarafından ayrılabilecek azami tutar KDV dahil 90.358 TL dir.Ajansa sunacağınız teklif mektubundaki tutarın KDV Dahil bu tutarın üzerine çıkmamasına özen gösteriniz. Ajans ile mutabık kalınan eğitim ücreti dışında uzmanlar için ayrıca yol ve konaklama masrafları, vb. herhangi ek bir masraf ödenmeyecektir. Gelen teklifler içerisinde şartname ve mali açıdan en uygun olan ilk 5 teklif değerlendirmeye alınacaktır.

Posta/Kargo Adresi:
Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA)
Cumhuriyet Caddesi No:3 25200 Yakutiye / ERZURUM
 
İhaleye ait dökümanları indirmek için  tıklayınız.