Loading...
2020 Yılı Teknik Destek 4.Dönem Hizmet Alımı İhalesi 02 Ekim 2020 | 15:15

Sayın İlgili,
Ajansımız Teknik Destek programı kapsamında ekte belirtilen konularda 4 adet eğitim hizmeti satın alacaktır. Ayrıca ihale evraklarına Ajansımızın www.kudaka.gov.tr ihaleler adresinden de ulaşabilirsiniz.

Lütfen teklif vermek istediğiniz her eğitim için ilgili Teknik ve İdari Şartnameyi okuyup çıktısını aldıktan sonra her sayfasını paraflayınız. Teknik Teklif Formunu, Piyasa Araştırma Formunu ve Götürü Fiyat Teklif Mektubunu (KDV Hariç) teklif vermek istediğiniz eğitimler için ayrı ayrı, doldurunuz. Bu belgeleri imzalayıp kaşelemeyi unutmayınız.

Eğitimlerde yer alacak eğitimcinin / eğitimcilerin özgeçmişini teklif belgenize eklemeyi lütfen unutmayınız. Birden fazla eğitimci olması durumunda konulara göre net ayrım yaparak mümkün olduğu kadar alternatif eğitimci sunmaya özen gösteriniz.

Doldurup imzaladığınız teknik şartname ve eklerini 08/10/2020 Perşembe saat 15.00’a kadar 0442 235 61 14 numaralı faksa "SATINALMA YETKİLİSİ DİKKATİNE" göndermeniz veya tercihen suat.colak@kudaka.gov.tr adresine taratıp göndermeniz, yine asıl belgeleri de en geç 08.10.2020 Perşembe günü ajansa ulaşacak şekilde posta ile göndermeniz rica olunur. Asıl belgeler Ajansa ulaşmadığı taktirde teklifler geçersiz kabul edilecektir.
NOT : Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği gereğince bir teknik desteğe Ajans tarafından ayrılabilecek azami tutar KDV dahil 50.000 TLdir. Ajansa sunacağınız teklif mektubundaki tutarın KDV Dahil bu tutarın üzerine çıkmamasına özen gösteriniz. Ajans ile mutabık kalınan eğitim ücreti dışında uzmanlar için ayrıca yol ve konaklama masrafları, vb. herhangi ek bir masraf ödenmeyecektir. Gelen teklifler içerisinde şartname ve mali açıdan en uygun olan ilk 5 teklif değerlendirmeye alınacaktır

Posta/Kargo Adresi:
Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA)
Cumhuriyet Caddesi No:3
25200 Yakutiye / ERZURUM
Tel : 0442 235 61 11

Teknik Destek Programı kapsamında Ajansımıza gönderilen tüm kargo bedellerinin teklif veren tarafından karşılanması gerekmektedir!
İhaleye ait dökümanları indirmek için tıklayınız.